Funkčnosť v elegantnom a modernom prevedení sklenených posuvných dverí

Posuvné dvere vždy boli obľúbené u zákazníkov, mali mnohé funkcie, šetrili priestor, rozdelili objekt na menšie časti a dokázali vytvoriť aj súkromie. To isté platí aj pre ponuku sklenené posuvné dvere, ktorá predstavuje moderný spôsob riešenia posuvných dverí vo forme skla. Sklenené posuvné dvere sú vítaným prvkom v každom interiéri, správne ho presvetlia, dodajú mu mimoriadny jas, vzdušnosť a nadčasovú eleganciu, ktorá je nevtieravá a dokáže sa dokonale prispôsobiť mnohým štýlom. Aj preto je ich využitie tak rozmanité, od domácnosti až po administratívne budovy, banky, odborné pracoviská.

posuvné dvere v spálni

Ponúkané sklenené dvere sú bezpečné, spoľahlivé, s jednoduchou a ľahkou údržbou a profesionálnym patentom ich celej realizácie. Základom je kvalitný posuvný systém, jedno alebo viackrídlové sklenené plochy do neho osadené a vhodne zvolená povrchová úprava, ktorá dokáže vytvoriť charakter priestoru a definovať jeho určenie.

Výber bezpečnostného skla je vo viacerých odtieňoch, jednak číre sklo, matné alebo s pieskovanými motívmi, ktoré vytvoria z priestoru vždy originálny celok. Výber motívov, prípadne kombinácie matného a číreho skla sú nevyčerpateľné, záleží len na Vašom plánovanom zámere, čo chcete pomocou posuvných sklenených dverí vytvoriť.

sklo v administratívnom priestore

Pocit vzdušnosti sa znásobí aj napríklad pri oddelení kúpeľní, sprchových kútov, pracovne alebo oddychového kútika pre deti. V administratívnych priestoroch dodáte miestnosti pomocou vhodne zvolenej povrchovej úpravy skla eleganciu a vytvoríte pritom dostatočnú intimitu. Inšpirujte sa na ponúkanej webovej stránke, vhodné tipy a spôsoby osadenia a realizácie Vám dodajú prehľad o možnostiach.

Dvere sú z hľadiska funkčnosti priestoru a jeho architektúry dôležité, majú svoje funkcie, sú vstupom do daného priestoru a je dokázané, že ľudské oko ich vníma pozorne a citlivo. Výber skla je vhodnou voľbou, priepustnosť svetla, čisté línie, ľahkosť a priezračnosť vyvoláva pocit čistoty, jednoduchosti s vysokou funkčnosťou.