Pošlite to v plastovej obálke!

Poštové služby sú naďalej veľmi využívané. Síce sa dnes dorozumievame s rodinou a známymi, čo sú niekde ďaleko od nás cez Facebook a Messenger a dokonca používame videohovory, nie sme do takej miery nútení posielať im dopisy. Ale poštou posielame skôr rôzne balíky, darčeky a s posielaním balíkov sú dnes oboznámení predovšetkým prevádzkovatelia eshopov, ktorí pravidelne vybavujú online objednávky svojich zákazníkov. Práve tí im tento objednaný tovar posielajú diaľkovo. A možno ste takýmto spôsobom už posielali aj vec, ktorú ste niekomu predali prostredníctvom internetového bazára. A vo svojej podstate v tom nie je taký veľký rozdiel, či niečo posielame blízkym alebo zákazníkom, pretože vo všetkých týchto zmienených prípadoch sa musí zásielka dostaviť v poriadku, nepoškodená.

pošta, budova

A aby sme zaistili takýto bezproblémový prevoz, je potrebné ich vhodne zabaliť. Do odolnej obálky, ktorá by mala tiež ideálne praktické rozmery. To znamená, že donedávna sme takýto tovar či veci balili do kartónových škatúľ, ktoré nám síce pomohli- ale dnes už vieme, že existuje aj šikovnejšia a odolnejšia alternatíva. Plastové obálky 2pack umožňujú vybrať si obálku najrôznejších rozmerov- menšie aj väčšie (podľa toho čo do nich chcete zabaliť) a ako vieme, tento materiál tiež výborne chráni zásielku napríklad pred vlhkom, mokrom a dažďom. Čo sa nedá povedať o kartónovej škatuli.

poštárka, zásielka

  • Plast je vzduchotesný, odoláva vlhkosti a týmto spôsobom je vnútrajšok balenia ideálne chránený pred najrôznejšími faktormi poškodenia, takisto pred rôznymi nečistotami či prachom.
  • K dispozícii je aj obľúbená plastová obálka s bublinkovou výplňou, príjemnou na dotyk, aby bol efekt ešte účinnejší.

Zásielka by tak príjemcovi mala prísť nepoškodená- ako nová a toto uvítajú hlavne zákazníci, ktorí si za konkrétny tovar zaplatili. Je to zároveň dobré meno pre odosielateľa, resp. pre predávajúceho.