Praktické a posuvné sklenené dvere vhodné do každého priestoru

Pri zariaďovaní a členení akéhokoľvek interiéru alebo exteriéru hľadáme optimálne riešenia. Ponúka sa niekoľko variant ako napríklad priečky, murované alebo sklenené, pevné steny, sklenené steny a viacero typov dverí.

Posuvné sklenené dvere sú ideálnym nápadom a riešením pre akýkoľvek priestor. Nahrádzajú klasické murované steny a dvere osadené do zárubní. Sú na rozdiel od nich nadčasové, elegantnejšie a mimoriadne funkčné. Správne prepúšťajú svetlo, aj vrátane jeho dokonalého lomu. Priestor nielen rozčlenia ale aj presvetlia pri zachovaní pôvodného súkromia.

airport-375301_640

Sú bezpečné a nemusíte sa obávať manipulácie s nimi. Na ich výrobu je použité špeciálne tvrdené sklo, väčšinou hrúbky 8-12 mm, takže nepôsobia robustne. V ponuke sú prevedenia z číreho skla, matného mliečneho, grafoskla alebo motívy vytvorené pieskovaním. V prípade Vášho záujmu je možnosť dodania posuvných sklenených dverí aj s logom Vašej firmy.

Dodávajú sa vo viacerých rozmeroch a samozrejme aj v prevedeniach na zakázku. Môžu byť vo výške od podlahy až po strop, alebo zasadené v špeciálne vyrobenom nosnom ráme. Vaše predstavy a možnosti s Vami odborníci radi prediskutujú a poradia.

Vždy je dôležité precízne a správne zameranie – ušetrí Vám čas aj peniaze.

Posuvné sklenené dvere sú vhodné do akéhokoľvek priestoru – či už do administratívnych budov, bankových domov, obchodných a nákupných centier, na odborné pracoviská, do domácnosti alebo do exteriéru.

bedroom-670249_640-1

Aj nezvyčajné riešenia ako napríklad vytvorenie fajčiarskeho priestoru, oddychových zón, vytvorenie kuchynskej špajzy alebo použitie na terase sa dajú realizovať pomocou nich.

Ich veľkou výhodou je dokonalá zvuková izolácia, najmä na pracoviskách v administratívnych budovách.

Vhodnou voľbou povrchovej úpravy skla dosiahnete, aby bolo na pracovisku, v klientskom centre alebo aj v domácnosti zabezpečené súkromie.

Súčasťou sú aj doplnky ako napríklad úchytky na otváranie a posun, ktoré viete vkusne zladiť s celosklenenou plochou.

Ich dizajn Vás zaujme a určite budete spokojní aj s ich funkcionalitou.