Verte tomu, ako sa cítite

Keď som začal podnikať, často som myslel na to, ako bude vyzerať moja kancelária. Aké veci tam budem mať, ako sa budem pozerať na mojich zamestnancov a ako ku mne budú chodiť klienti. To bolo niečo, na čo som priam neustále myslel. Napriek tomu som bol presvedčený o tom, že kým to nebude také, aké chcem, nikdy nebudem celkom spokojný. Jednoducho takto to občas v živote funguje a musíme sa zamerať aj na veci, ktoré chceme zmeniť. Teraz už len prísť na to, ako dosiahnuť výzor kancelárie presne taký, o akom som vždy sníval.

skleněné stěna

Musel som sa najprv zamerať na to, čo naozaj chcem a prečo to chcem. Chcel som sklenené steny, aby som ich mal všetkých pod dohľadom. Chcel som, aby všetko bolo presne také, aké som si to vysníval. Napriek tomu som bol taktiež presvedčený o tom, že tam chcem mať niečo ľudské, aby jednoducho moji zamestnanci, ale aj moji klienti vedeli, že sa môžu uvoľniť a cítiť sa dobre. Posledné, po čom som túžil bolo, aby to bolo ako keby sedeli v čakárni u lekára. Malo to byť otvorené a to je niečo, čo som chcel skutočne dosiahnuť. Vtedy som si uvedomil, že na niektorých veciach proste záleží oveľa viac ako na iných.

show room

Takže som začal rozmýšľať nad tým, ako moju kanceláriu určitým spôsobom zútulniť, aby proste pôsobila jemnejšie a milšie. Prišiel som nakoniec na to, že to bude osobnými vecami. Sústredil som sa na kvety, na fotografie, na maličkosti, ktoré mali z mojej kancelárie urobiť akúsi malú formu domova. Najlepšie na tom nakoniec aj tak bolo, že som sa v nej cítil najlepšie ja sám. A to bolo niečo, čo ma naozaj bavilo a z čoho som bol viac, než len nadšený. Pretože nech sa deje čokoľvek, asi je úplne jasné, že všetko navôkol ma proste muselo baviť. A to je aj tak to najlepšie, čo ma stretlo, takže som skutočne rád a nadšený zo všetkého, čo je okolo mňa. A čo si teda o tom myslíte vy? Je to pre vás dôležité?