Ak máte radi tohtoročnú farbu roku, zakúpte si v nej tieto veci


Rohož
Dajte pred vaše vstupné dvere kvetinovú rohož s touto farbou a nebudete ľutovať. Táto jemná tyrkysová farba je svieža a pekne bude vaša rohož pred vstupnými dverami vynikať.
Dlaždice
Môžete si ich dať do kúpeľni a oživiť ju. Dlaždice majú všelijaké tvary a dajú sa hocijako nakombinovať a môžete si vytvoriť v kúpeľni príjemnú atmosféru. Ak máte malú kúpeľni, tak pozitívom je, že tieto dlaždice ju opticky zväčšia.
Držiaky na časopisy a papiere
Dajú sa kúpiť v Ikea a sú naozaj efektné. Výhodou je, že sú praktické. Sú aj krásne a môžete si ich dať hocikde a časopisy vám už potom nebudú zavadzať zbytočne na stoloch.

tyrkysová

Posteľné obliečky
Táto položka je tiež praktická. Keď si ich kúpite v príjemnom bavlnenom materiáli, tak sa vám bude v noci spať skvelo. A vaša izba bude oživená.
Riad
S týmto vôbec nič nepokazíte. Riad používame každý deň a nedá sa bez neho fungovať. Riadu v tejto farbe nájdete nespočetne veľa a môžete si vyberať.
Uteráky
Uteráky a taktiež utierky sú tiež potrebné. Treba ich na každodenné fungovanie. Môžete si ich kúpiť v sýtejších odtieňoch tyrkysovej alebo v tmavších. Záleží na vašom vkuse a na vašej kuchyni.

Stoličky
Stoličky z pekného dreva s týmto poťahom sú naozaj krásne, vynikajú a oživia vašu kuchyňu na sto percent. Ak sa vám táto položka už zdá byť naozaj veľkou investíciou, tak si zakúpte len poťahy v tejto farbe a budú sa vám určite páčiť.
Tácky na jedlo
Keď doma grilujete na záhrade, tak sa vám takéto tácky určite zídu. Ak sa vám veľmi jemne tyrkysová farba páči, tak si ich zakúpte v nej.

ručníky

Umenie
Umenie je najrýchlejší spôsob, ako začleniť novú farbu do vášho domova. Skúste si kúpiť minimalistický obraz v tejto farbe, jemný nákres alebo kresbu a hneď sa váš domov posunie na inú úroveň.
Lampa
Ak máte doma staré lampy a rozmýšľate ich vymeniť, zvoľte ich v tyrkysovej farbe (pokiaľ sa vám budú hodiť. Najlepšie by bolo keby ste mali biele steny, k nim by také lampy dokonalo sadli.