Česká konkurencia internetovej TV

Káblovka, anténa alebo satelit? Ktoré z týchto pripojení a typov televíznych prijímačov budú aj naďalej obrazom budúcnosti? Povedal by som, že tieto typy pripojenia možno budú prežívať, ale moderná televízna zábava má podobu internetovej televízie, ktorá sa už dnes teší spokojnosti zákazníkov a ponúka nám viditeľne širšie možnosti. Buďte pánmi svojho času a sledujte predovšetkým to, čo vás skutočne baví a zaujíma! So sledovaním programov cez internet máte široký výber, z ktorého si môžete vybrať druh televíznej zábavy, na akú máte momentálne chuť, výber je skutočne pestrý, nehovoriac o najmodernejšej technológii a službách.

televize

Teraz si možno vybavíte službu Netflix, ale existujú aj "tuzemské", no pritom prekvapivo spoľahlivé alternatívy, ktoré sú pre nás navyše prístupnejšie, nakoľko nás neobmedzuje neznalosť cudzieho jazyka a na výber máte okrem iných služieb televízne stanice s českým a slovenským jazykom či dabingom. K tým známejším poskytovateľom na "tuzemskej scéne" sa radia napríklad Kuki TV alebo Sledování TV, no takisto nesmieme spomenúť hlavne Lepší TV, ktorej sa v tomto článku budeme venovať o niečo viac.

Lepší TV môžete spustiť na akomkoľvek modernom zariadení, na ktorom máte prístup k internetu. Teda na tablete, mobile, počítači, chytrej televízii alebo cez Android TV Box, ktorý vás v porovnaní so smart TV vyjde o dosť menej. V podstate na všetkých spomenutých zariadeniach funguje prakticky bez chyby a to i na lacnejších TV boxoch. Následne sa dostanete do hlavného menu, ktoré vám ponúka:

film

  • Sledovanie online televízie, výber aktuálne najlepšie hodnotených programov, možnosť prezerať bohatý archív, vaše nahrávky, predpoveď počasia, využiť rodičovský zámok a nakoniec nastavenia.

Všetko máte po ruke na vašich zariadeniach, do ktorých si Lepší TV nainštalujete. V prípade, ak si službu predplatíte na rok, máte na výber až 92 TV staníc a z toho 38 v kvalite HD.