Dvere nemusia byť len nudné

Dvere sú dôležitým prvkom každého príbytku. Skôr, či neskôr príde na ne rad a vy si musíte vybrať z obrovského množstva rôznych typov a variant. Väčšina ľudí siahne po klasike – drevených drevách. Tie sú však už dnes všade. Nie je to nič moderné ani nové. Preto ten, kto je skutočným odborníkom a dá si záležať na dokonalom vzhľade svojho domu alebo bytu, by si jednoznačne vybral sklenené dvere.

Takéto dvere majú nápadité riešenia. Posuvné, klasické otváracie alebo si ich pokojne môžete osadiť priamo do vašej obložkovej zárubne. Sklo je materiál, ktorý nikdy neomrzí. Nemusíte si zvoliť len priehľadné sklo, ale môžete siahnuť aj po mrazenom skle, či rôznych vzoroch na sklenených dverách. Sklo, čisté línie, materiály, biely nábytok – to všetko je dnes veľmi moderné a dodá vášmu príbytku ten správny šmrnc. Možno práve skleněné dveře sú to, čo vám pridá na príťažlivosti vášho príbytku. Majú rôzne výhody, ktoré oceníte pri ich využívaní. Z jednej strany môže byť zrkadlová fólia, ktorú ocenia najmä dámy. A z druhej strany si ich môže obzerať muž ako sa fintia a rozplývať sa nad nimi aké sú krásne. Napriek tomu, že je sklo teraz veľmi moderné, je to dokonale nadčasový materiál, ktorý bude mať úspech určite aj o pár rokov. Ďalšou výhodou je, že ak máte rozsvietené v jednej miestnosti, aj napriek zavretým dverám vám prenikne svetlo aj do druhej miestnosti, čo vám môže ušetriť náklady na elektrinu. Takisto váš byť bude svetlejší pri použití sklenených dverí.

airport-375301_1920

Tie najlepšie riešenia sú jednoduché, prehľadné a priehľadné – také, aké majú byť aj vaše nové dvere.

bedroom-670249_1920

PS: Ak máte malé deti, nemusíte sa báť, že sa týmto dverám niečo stane. Deťom sa stávajú úrazy skôr na takých miestach, kde by sme to najmenej čakali a preto sa neobmedzujte svojimi ratolesťami a doprajte si to pravé sklenené. Navyše, ak spia v izbe za sklenenými dverami, nemusíte ani otvárať dvere, aby ste zistili, či sa už náhodou nezobudili. A tak ich nemáte najmenšiu šancu zobudiť otváraním a zatváraním dverí.