Tajomstvo zdravého spánku – kvalitné matrace

Kvalitný matrac s ortopedickými vlastnosťami je v modernej dobe plnej povinností, stresu a nedostatku pohybu priam základom pre kvalitný a plnohodnotný relax počas spánku.

Ortopedický efekt ponúkaných matracov matrace je odporúčaný odborníkmi, ktorí jednoznačne poukazujú na ich pozitívne zdravotné účinky pre celú kostru, chrbticu, končatiny, svaly a šľachy.

Ponuka obsahuje širokú kolekciu pružinových a sendvičových matracov s unikátnymi princípmi využitia kvalitných pružín, dokonalej peny a prírodných surovín z latexu a gumokokosu.

bedroom-2974349_640

Pri výbere správneho matraca sa poraďte s odborníkmi, ostanete prekvapení, aké parametre vplývajú na jeho správny výber.

Zohľadnite Váš aktuálny zdravotný stav, ochorenia, polohu v spánku a celkový životný štýl s prihliadnutím na Vašu hmotnosť.

Medzi najpopulárnejšie matrace z ponuky patria pamäťové penové matrace, ktoré sa dokonale prispôsobia tvaru Vašej postavy na základe telesnej teploty a Vašej hmotnosti. Vytvoria tak ideálny matrac práve pre Vás, ktorý Vás bude objímať, do ktorého sa ponoríte a dokonale si oddýchnete. Tento typ zdravotného matraca nevyvoláva zbytočný tlak na telo a je využívaný aj v terapeutických a zdravotných zariadeniach.

bed-5054985_640

Súčasťou ponuky sú aj nesmierne kvalitné sendvičové matrace vyrobené výhradne z prírodného materiálu – latexu a gumokokosu, ktoré sú považované za matrace s najvyššou kvalitou na trhu. Unikátnou technológiou ich výroby, spojením dvoch prírodných vrstiev peny z latexu a gumokokosových vlákien vznikajú kvalitné, ortopedické matrace so všetkými stupňami tvrdosti s označením H1 –H5.

Odborníkmi sú odporúčané aj tašťičkové matrace, ktoré sú zo zdravotného hľadiska považované za najvhodnejšie pre regeneráciu organizmu a zdravý spánok. Originálna technológia výroby tašťičkovej pružiny zabezpečuje jej dokonalé prispôsobenie tvaru tela a poskytnutie správnej opory pre celú chrbticu.

Požadovaný ortopedický efekt jednotlivého matraca je špeciálne vyvinutý pre potreby každého zákazníka a preto Vám široký výber ponúkne možnosti napríklad aj pre Váš zdravotný problém a Vaše potreby.