Vecí, ktoré ste nečakali, že chlapi milujú


Milujeme keď sa o nás staráte
Všeobecne povedané, radi sa o vás staráme. Práve preto sme vlastne stvorení (väčšina z nás). Avšak každý ma rád keď je o neho postarané. Nemusí to byť nič absurdné alebo veľkolepé. Malé poškrabkanie po dlhom dni, malá polievka, keď sme chorí, alebo objatie, keď sme na dne, to je všetko, čo potrebujeme. Niekoľko mužov to nepripustí, ale milujeme to, keď si povieme, že máme partnera, ktorý sa o nás stará. Taktiež chceme pracovať tvrdšie, aby sme sa o Vás mohli postarať!
 
myšlenky

Máme radi maznanie
Keď hovorím, že sme radi keď sa maznáme, neznamená to, že to musíme teraz robiť od 11:00 ráno do 2:00 nasledujúceho rána. Sme muži, sme zaneprázdnení a máme čo robiť. Ale ak sa chcete maznať na gauči pri sledovaní filmu alebo na chvíľu pred spaním, tak sme úplne šťastní. Vďaka blízkosti sa cítime dobre a chceme, aby ste sa cítili bezpečne. Je pravdepodobné, že nás to tiež uspí, ale to je riziko, ktoré ide na vaše tričko.
 
Milujeme hovoriť o pocitoch
Viete len nie o našich pocitoch. Aspoň nie celý čas. Radi by sme počuli o Vašom dni a Vašich triumfoch a problémoch. Váš život je pre nás zaujímavý (to je dôvod, prečo ste v našom živote od začiatku). Teraz ale je tu aspoň jedno pravidlo. Radi vás počúvame keď hovoríte o svojich pocitoch, ale my tp mentálne nemôžeme zvládnuť robiť veľmi dlho a 4 hodiny už vôbec nie. To je úplne šialene. Žiadny z filmov Pán prsteňov nie je tak dlhý. Len preto, že Vás nemôžeme počúvať celý deň, neznamená, že nám to jedno, alebo nechceme. Sme muži, máme krátku pozornosť. Pracujte s našimi slabosťami, prosím!

sportovci
 
Milujeme to, keď hovoríte o nás na Facebooku
Nie vždy. Dobre, dokonca ani len niekedy. Naozaj všetko, o čo tu žiadame, je malá zmienka sem-tam. Keď prejdeme celým procesom prekvapenia s niečím úplne úžasným, sme radi, keď chcete o tom povedať svojim priateľom. Ale keď dáte na Facebook, že milujete svojho muža 45 krát denne, je to trochu strašidelné a dokonca aj Váš muž si to myslí. To neznamená, že keby sme Vám kúpili tie špeciálne veci, ktoré ste chceli na Vianoce alebo urobíme vynikajúcu večeru, urobte mu láskavosť, odfoťte si to , uverejnite to na Facebooku a vyzdvihnite hrdosť Vášho priateľa.