Zachovajte rozvahu

Zachovať si pokoj v duši a rozvahu chce niekedy dosť veľa snahy. Nie je to také jednoduché, keď vidíme ako sa všetko okolo nás rúca a nič sa nám nedarí. Niekedy človek potrebuje nejaký aj malý stimul, ktorý mu pomôže prekonať nepriaznivú situáciu, s ktorou sa borí. Niečím takým môžu byť bachove kvapky. Uľavia vám a pomôžu nielen na tele, ale aj na duši. Sú to esencie, ktoré sú vyrábané z prírodných látok, takže vám určite neuškodia, ak už vyslovene nebudete cítiť zlepšenie svojho stavu. Ja by som im však šancu určite dala, pretože príroda je mocný čarodej a často si dokáže poradiť aj so záležitosťami, kde veda zlyhala a už nedávala vôbec žiadnu nádej na zlepšenie.

test-214185_1280

Tieto esencie v sebe obsahujú látky z prírody, z rôznych liečivých rastlín, ktoré sa dajú síce piť v podobe čajov, ale určite to poznáte, že si celý deň hovoríte ako si uvaríte čaj… a potom na to zabudnete, nemáte čas alebo sa vám už ani nechce si niečo variť. Kvapky sú oveľa jednoduchšie na konzumáciu, pretože to zaberie len pár sekúnd, kým si ich dáte. Môžete si ich pripraviť priamo na nočný stolík a večer, či ráno si ich bez námahy nakvapkáte priamo na lyžičku, či rovno do úst. Bez akéhokoľvek varenia alebo prípravy. Tomu sa povie radosť z liečby a hlavne z jej jednoduchého podávania. J

jug-3464829_1920

Pri každej z týchto esencií si viete prečítať, na čo sa konkrétne zameriava a ktorú časť psychického zdravia vám vylepší. Prípadne si prečítate, aké stavy vám pomôže vyriešiť a podľa toho si vyberiete tú správnu esenciu. Niekedy nie je správne riešenie len jedno, ale možno komplexná kombinácia niektorých viacerých druhov. Treba vyskúšať a až potom zhodnotiť. Na výber je ich dosť veľké množstvo, takže si myslím, že každý si príde na to svoje. Možno ich budete užívať dlhodobo a možno vám pri prvej dávke hneď vyjasnia vaše problémy a vy prídete na to, že ste sa trápili zbytočne. Nenechávajte to zájsť príliš ďaleko a doprajte si toto riešenie vo forme Bachových kvapiek.