Pomoc pre mužov

Pomoc pre mužov

Jednou z možností, ktorá slúži na pomoc erektilnej dysfunkcie, alebo jednoducho slabej a krátkej erekcii, je práve Cobra Lacnegenerika.to. Nahrádza Viagru, pričom obsahuje presne tú istú látku ako ona, a to sildenafil. Rozdiel je v tom, že v Cobre je tejto látky väčšie množstvo, presnejšie je jej v nej viac o 20 miligramov. To znamená, že má silnejší a väčší účinok.

Čo je to vlastne sildenafil? Je to teda látka vyvinutá na liečbu poruchy erekcie. Funguje na takom princípe, že aktivuje enzým, na základe ktorého je regulovaný tok krvi v pohlavnom úde.

porucha erekcie

Cobra sa odporúča užívať jeden krát za deň, pričom si najskôr musíte odpozorovať množstvo, ktoré vám vyhovuje. Najskôr sa odporúča jedna polovica 120 miligramovej tablety, a ak jej účinky nie sú dostatočné, tak treba zvýšiť dávku na celú tabletu. Účinok môže znížiť taktiež požitie jedla, hlavne mastného, pre užitím tablety, alebo napríklad konzumácia alkoholu.

Pre koho tento liek nie je vhodný? Pokiaľ trpíte, alebo máte predispozície na srdcovo-cievne ochorenia, teda problémy so srdcom a cievami, tento výrobok sa vám rozhodne neodporúča. Taktiež ako aj ľuďom, ktorí trpia na problémy s tlakom, či už vysokým alebo nízkym, alebo sú alergický na látku sildenafil. Taktiež je vhodné prediskutovať s lekárom, či je v poriadku užívať Cobru s liekmi, ktoré užívate pravidelne, keďže pri reakcii niektorých liekov s Cobrou sa môžu vyskytnúť nežiadúce účinky.

Vedľajšími účinkami bývajú najčastejšie bolesti hlavy a začervenanie na tvári, a medzi menej časté patrí napríklad problém s trávením, zapchatý nos, alebo zhoršenie videnie.

Cobra

Dôležité je však vedieť, že ak u vás bude erekcia pretrvávať dlhšie ako sú 4 hodiny, okamžite musíte kontaktovať a vyhľadať lekársku pomoc.

Takže ak si chcete znovu obohatiť a vylepšiť kvalitu vášho sexuálneho života, vyskúšajte to. Pomôže vám to znovu nabrať sebavedomie a s vašou partnerkou sa môžete opäť cítiť ako za mladých čias.