Zrejme najkvalitnejšia TV na trhu v súčasnosti

Zrejme najkvalitnejšia TV na trhu v súčasnosti

Čo vznikne kombináciou umenia, talentu a technológie? Technologické umelecké dielo, akým je Smart televízia Panasonic TX-55FZ800E.

dabing

Práve tento model televízie je priam alfa ukážkou toho, ako by mala vyzerať dokonalosť obrazu so symbiózou zvuku v podobe, aby zákazníkovi dopriala ten najlepší, perfektný zážitok z každej scénky na obrazovke. Nie náhodou sa pri jej pozeraní budete cítiť ako priamy účastník, odborný režisér, alebo ako divák v modernom kine, kde film práve premieta svoju premiéru v tej najpríťažlivejšej kvalite s dôkladným dôrazom na každý detail. Technické prevedenie tejto televízie totiž výrazným spôsobom ovplyvnili hollywoodski filmári a herci.

Práve títo ľudia, ktorých živobytie plodí dokonalosť zážitku z obrazu každej scénky a zmysel pre každý uhol pohľadu s prísnym dohľadom na detaily, aké si bežný divák možno ani nevšimne, asistovali svojimi pripomienkami a nápadmi k tomuto finálnemu produktu, nakoľko práve firma Panasonic je spoločníkom hollywoodskej tvorby už niekoľko desaťročí. Pri výrobe tejto série si dali obe strany, výrobcovia Panasonic, ako aj tvorcovia filmov naozaj záležať a výsledok presvedčí hádam každého diváka.

hollywood

Je nám už teda viac než jasné, že kvalita obrazu musí byť perfektná a odvážim sa povedať, že zrejme najlepšia na trhu. A čo sa týka funkcií, ide o modernú Smart TV, čiže rátajte s operačným systémom, aplikáciami, prístupom na internet,… Všetko to znie ako z rozprávky a žiaľ, rozprávkou táto TV pre niektorých z nás možno aj zostane, pokiaľ spomeniem jej cenu. Vlastne cena je jedinou "nedokonalosťou", alebo lepšie povedané veľkou prekážkou, kvôli ktorej si tento produkt viacerí zrejme nekúpime. Cena je 2 300 eur, takmer 70 000 Korún.
Ale asi sa niet čomu čudovať, okrem spomenutých vlastností Panasonic dokáže rozoznať viacero HDR formátov, samozrejmosťou je aj rozlíšenie 4K PRO

Zrejme najkvalitnejšia TV na trhu v súčasnosti
4.5 (90%)4