Zrejme najkvalitnejšia TV na trhu v súčasnosti

Čo vznikne kombináciou umenia, talentu a technológie? Technologické umelecké dielo, akým je Smart televízia Panasonic TX-55FZ800E.

dabing

Práve tento model televízie je priam alfa ukážkou toho, ako by mala vyzerať dokonalosť obrazu so symbiózou zvuku v podobe, aby zákazníkovi dopriala ten najlepší, perfektný zážitok z každej scénky na obrazovke. Nie náhodou sa pri jej pozeraní budete cítiť ako priamy účastník, odborný režisér, alebo ako divák v modernom kine, kde film práve premieta svoju premiéru v tej najpríťažlivejšej kvalite s dôkladným dôrazom na každý detail. Technické prevedenie tejto televízie totiž výrazným spôsobom ovplyvnili hollywoodski filmári a herci.

Práve títo ľudia, ktorých živobytie plodí dokonalosť zážitku z obrazu každej scénky a zmysel pre každý uhol pohľadu s prísnym dohľadom na detaily, aké si bežný divák možno ani nevšimne, asistovali svojimi pripomienkami a nápadmi k tomuto finálnemu produktu, nakoľko práve firma Panasonic je spoločníkom hollywoodskej tvorby už niekoľko desaťročí. Pri výrobe tejto série si dali obe strany, výrobcovia Panasonic, ako aj tvorcovia filmov naozaj záležať a výsledok presvedčí hádam každého diváka.

hollywood

Je nám už teda viac než jasné, že kvalita obrazu musí byť perfektná a odvážim sa povedať, že zrejme najlepšia na trhu. A čo sa týka funkcií, ide o modernú Smart TV, čiže rátajte s operačným systémom, aplikáciami, prístupom na internet,… Všetko to znie ako z rozprávky a žiaľ, rozprávkou táto TV pre niektorých z nás možno aj zostane, pokiaľ spomeniem jej cenu. Vlastne cena je jedinou "nedokonalosťou", alebo lepšie povedané veľkou prekážkou, kvôli ktorej si tento produkt viacerí zrejme nekúpime. Cena je 2 300 eur, takmer 70 000 Korún.
Ale asi sa niet čomu čudovať, okrem spomenutých vlastností Panasonic dokáže rozoznať viacero HDR formátov, samozrejmosťou je aj rozlíšenie 4K PRO