Ekonomická kríza

Ekonomická kríza


Ľudí vždy trápi a zaujíma obsah vlastnej peňaženky. Málokto si ale uvedomuje obrovskú až fatálnu prepojenosť  s ekonomikou štátu, či dokonca svetovou ekonomikou.

dolary


  • Ekonomiky sveta sú natoľko poprepájané nadnárodnými  spoločnosťami a obchodnými vzťahmi spravovanými bankami.


Ak sa čo i len jedno koliesko tohto obrovského kolotoča pokazí- zahapruje, alebo nesprávne funguje- máme problém všetci.


  • Realitná bublina spôsobia krízu, ktorú  sme tu mali naposledy. Ekonómovia skonštatovali- tak to býva- kríza raz za čas pravidelne dorazí !


Že sa niekto medzi tým nabalil, alebo presunul ťažisko peňazí inam- nevadí. Tí hlavní aktéri predsa zbohatli !  O to tu predsa ide. Niekto jednoducho potrebuje bohatnúť rýchlejším tempom.

A my chudáci doma, ktorí sme si sporili peniažky na zlé časy- sme nútení zásoby vytiahnuť- lebo zlé časy prišli !

Pánske huncútstvo ! Vraveli voľakedy a platí to veru aj dnes ! Hra bohatých s dopadom na chudobných : Už ste počuli, žeby niekto za to, že spôsobil krízu, bol potrestaný ? Určite nie !

Biznis hýbe svetom- že nevyšiel ? Smola ! Ide sa ďalej ! A my ideme puknúť márne od zlosti


  • Jediné čo vieme ovplyvniť sú naše domáce financie. Tie si spravujme tak, aby kríza v našej peňaženke nedorazila skôr ako tá celosvetová, ktorá celkom určite príde- https://www.phonex.sk/ekonomicka-kriza/

  •  Pomaly nás na to pripravujú. Po dávkach- aby sme si privykli.

krize


Spravujme teda svoje vlastné financie tak, že ich nedávajme iba do bánk. Cenné kovy, umelecké diela , nehnuteľnosti sú celkom isto podstatne lepšou voľbou, ktorá nestratí hodnotu veru žiadnou krízou. Nech sa páni bankári netešia, že zbohatnú z toho, že zle investujú vaše ťažko zarobené peniaze.

Ak ale ešte vždy veríte bankám a bankovým úradníkom, v tom prípade vložte peniaze do bánk a čakajte, že sa stane zázrak a banky vám ich zhodnotia a vy o nich neprídete. Neviem len, či je optimizmus na mieste !

Ohodnoťte příspěvek