Zelená je tráva, ale aj vaše šaty

Pracujete teda v školstve a vaši žiaci sa správajú rok od roka čoraz horšie? Alebo ste v situácií, že sa vám v práci nedarí a váš šéf si na vás poriadne zasadol? Vynadá vám pri každej možnej situácií a vy neviete ako z toho von? Či sa vám deje niečo také, že z vášho manžela srší negatívna energia, neustále váš uráža, pokrikuje po vás a neváži si vás? Či ste zúfalá zo situácie, že vaša kamarátka sa len sťažuje? Vaše deti sú neustále v behu, nikdy si nesadnú a sú nepokojné?

Takéto situácie sa v živote stávajú. Či už ste sa stretli s jednou, dvoma alebo sa vám ich nakopilo aj viac v momentálnom období, tak nie ste ničím výnimočné. Žijete normálny život, ktorý so sebou prináša aj takéto chvíle. Nie vždy je to len o šťastných okamihoch.. aspoň si ich vieme vážiť.

portrait-1324072_1920

Mám pre vás však jedno riešenie, ktoré síce nevyrieši úplne vaše problémy, ale aspoň čiastočne môže pomôcť. Asi si teraz ťukáte na čelo a myslíte si, že ako by mohli jedny šaty vyriešiť alebo pomôcť k riešeniu niečoho takého ako sú vaše vyššie spomínané problémy… No, zabrzdite a čítajte ďalej. Zelená je farba, ktorá upokojuje ľudský organizmus. Práve preto sa v prírode cítime dobre, oddýchnuto a napĺňa nás energiou. To, že zelená farba upokojuje je vedecky dokázané a už nič to nedokáže vyvrátiť.

adult-1867608_1920

Zelené šaty sú preto najvhodnejšou možnosťou na to, čo by ste si mali obliecť, ak vás čaká náročný deň, prípadne viete o tom, že práve v tento deň bude niekto isto iste nervózny. Navyše pri kúpe šiat sa upokojíte vy a doprajete si radosť, čo vám iste zdvihne vašu náladu. Keď sa uvidíte v zrkadle, zároveň upokojíte aj samy seba, pretože na vás bude pôsobiť daná zelená farba z vašich nádherných nových šiat. Verte mi, že s takýmito šatami sa váš život zmení a to rozhodne len k lepšiemu. Ľutujú len tie dámy, ktoré ich ešte nemajú.