Zápästie so strieborným náramkom určite upúta pozornosť

Zápästie so strieborným náramkom určite upúta pozornosť

Celkové vyžarovanie ženy je výsledkom mnohých faktorov, ktoré musia spolu ladiť a tvoriť jeden harmonický celok. Základ tvorí jej osobnosť, ktorý podčiarkuje štýl obliekania a ten by mali vhodne dopĺňať aj módne doplnky, ktoré sú jeho súčasťou. Sem patria aj šperky.

Materiály, ktoré sa používajú na výrobu šperkov, sú rôzne a menia sa v trendmi v móde. Existujú medzi nimi však akési stálice, ktoré si už celé veky držia svoju pozíciu a ženy ich milujú rovnako v každej módnej ére. Hovoríme o zlate a striebre. Toto sú dva drahé kovy, ktoré milujú ženy od vekov a asi sa to nezmení ani v budúcnosti. Strieborné šperky môžeme nazvať aj univerzálnymi, a tento titul si získali právom, pretože strieborný náramok striebro je vhodné ku každému štýlu obliekania a dajú sa z neho vybrať šperky na každú príležitosť.

Striebro bolo a bude vždy elegantné

Podarovať žene darček v podobe nejakého šperku z drahého kovu nie je zlý nápad, pretože to oceníme všetky. Nezáleží na veku ženy, každá sa chceme páčiť a vyzerať čo najlepšie, príťažlivo a elegantne, a k tomu využívame všetky možné a dostupné prostriedky, módne doplnky nevynímajúc. Na ozvláštnenie outfitu je možné využiť strieborné retiazky, prstene, náušnice alebo náramky, ktoré nájdeme hádam v každej šperkovnici. Strieborný náramok je zaujímavý a elegantný kúsok, voľne obopínajúci zápästie, leskom či prevedením dokáže upútať pozornosť a dotvoriť celkový štýl oblečenia.

Kombinácia striebra a kamienkov

Podľa toho, kam sa náramok chystáme nosiť, si ho aj vyberáme. Denný outfit do práce si vyžaduje nenápadný decentný akcent tohto šperku, ale na večerné a slávnostné príležitosti už nemusíme šetriť leskom a noblesou, tieto udalosti znesú aj extravagantné a luxusné kúsky, ktoré urobia z celej vizáže ženy estetický celok. Na trhu sa predávajú s vlastnou puncovanou značkou v rýdzosti 925/1000, v dizajnoch jednoduchých kruhov alebo ich prepletaním, v tenkom alebo maxi hrubom štýle, pletené, točené alebo viacero tenkých náramkov v jednom, kombinácií je mnoho a je z čoho si vyberať.

Večer zažiarite s náramkom na ruke, ktorý bude žiariť vo svetle reflektorov, pretože bude ozdobený kamienkami či kryštálikmi v najrozličnejších farbách, a z to z každej ženy urobí divu. Striebro je vďačné, nikdy nesklame a jeho výberom neurobíte krok vedľa.